Poradenstvo

Našim klientom poskytujeme služby optimalizácie daňových povinností, priebežné alebo jednorazové poradenstvo, spoluprácu pri spracovaní daňových priznaní, registráciu platiteľov daní a upozorňovanie na aktuálne zmeny v daňovej legislatíve.

Komplexná ponuka
poradenských služieb

  • Posúdenie návrhu rozhodnutia o zmene právnej formy spoločnosti
  • Preskúmanie zmluvy, na základe ktorej dochádza k prevodu podniku alebo jeho časti
  • Posúdenie postupu pri zmene vlastníkov spoločnosti
  • Spolupráca pri zostavení výročnej správy spoločnosti
  • Sprostredkovanie znaleckej činnosti pri stanovení hodnoty podnikov alebo ich častí, pri odhade hodnoty nehnuteľností a v odvetví účtovníctva a daňovníctva
  • Komplexná podpora pri začatí podnikania

Účtovné poradenstvo spoločnosti
K.A.A.C. spol. s.r.o.

V oblasti účtovného poradenstva spoločnosť K.A.A.C. spol. s.r.o. zabezpečuje metodickú pomoc pri zavádzaní účtovníctva, spracovanie projektu účtovníctva a vnútorných smerníc spoločnosti, taktiež kontrolu a odborný dohľad nad účtovníctvom, jeho preverenie za minulé obdobia, spracovanie finančných analýz spoločnosti a vypracovanie podnikateľských zámerov pre potreby ich financovania.

Kontaktovať nás

Ak hľadáte spoľahlivého a profesionálneho partnera pre vaše účtovníctvo, ste na správnom mieste. Spoločnosť K.A.A.C. spol. s r.o. vám ponúka komplexné účtovné poradenstvo a služby na mieru.

Máme dlhoročné skúsenosti a kvalifikovaný tím účtovných odborníkov, ktorí vám pomôžu s vedením účtovníctva, daňovým poradenstvom, tvorbou finančných výkazov a správ, optimalizáciou nákladov a ďalšími účtovnými potrebami. Neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si nezáväznú konzultáciu. Tešíme sa na spoluprácu s vami.

Poradenstvo účtovníckych služieb
je činnosť, ktorá spočíva v poskytovaní odbornej a praktickej pomoci klientom v oblasti účtovníctva a daní.

Dohodnite si s nami úvodnú konzultáciu Zdarma

Pošlite nám požiadavku prostredníctvom kontaktného formuláru a dohodneme si spoločný termín konzultácie. Obvykle odpovedáme do 24 hodín.
Kontaktný formulár
Prosím zadajte vaše celé meno.
Prosím zadajte váš e-mail
Prosím napíšte nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Formulár sa odosiela ...